Kategóriák
2023 május

Körzeti Atlétikai Verseny, Iváncsa 2023. április 8.

2023. Április 28-án Iváncsán került megrendezésre a Körzeti Atlétika Verseny. 5 iskola, közel 180 gyerek mérettette meg magát.

II. Korcsoportban egyéni összetettben Marczi Panna 3. helyezett lett és csapatával az első helyen végzett. Csapat tagjai: Marczi Panna, Sipos Réka, Müller Zorka, Bakóczy Natália, Kalmár Jázmin, Bartos Száva.

Fiúknál egyéni összetettben 1. helyezett Auer Gábor, 2. helyezett Nagy Mihály lett. Csapatukkal első helyet szerezték meg. Csapat tagjai: Auer Gábor, Becker Barnabás, Eisenberger Marcell, Nagy Mihály, Kovács Gábor, Vitárizs Hunor.

III. korcsoportos lányoknál egyéni összetettben 1. helyezett Tavasz Glória, 2. helyezett Auer Hanna. Csapatukkal 1. helyezettek lettek. Csapat tagjai: Auer Hanna, Bartos Anna, Kalmár Lilien, Tavasz Glória, Müller Lili, Szántó Dorka.

Fiúknál egyéni összetettben 2. helyezett lett Marczi Zsombor és csapatával az első helyet szerezte meg. Csapat tagjai: Marczi Zsombor, Szabó Soma, Nagy Krisztián, Odor Bálint, Vas Noel, Szabó Zalán.

IV. korcsoportos lány csapatunk a 3. helyen végzett. Csapat tagjai: Feil Violetta, Nagy Vivien, Nagy Patrícia, Juhász Adrienn, Vörös Emese, Vida Sára.

Fiúk a 4. helyet szerezték meg. Csapat tagjai: Sipos Irnik, Jelencsik Ádám, Benyovszki Máté, Minda Patrik, Kovács Bence, Sallai Benjamin.

Felkészítő pedagógusok: Auer-Németh Ildikó és Auer Gábor

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük